Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Страхові послуги

Добровільне страхування цивільної відповідальності

Добровільне страхування цивільної відповідальності

На дорогах поруч з вами забагато дорогих авто?

За полісом обов’язкового страхування цивільної відповідальності автовласника, максимальний ліміт компенсації збитків третіх осіб, через шкоду, заподіяну майну цих осіб, складає лише 100 000 грн. Страхова компанія «Українська страхова група» пропонує всім автовласникам скористатися спеціальними умовами програми добровільного страхування цивільної відповідальності «ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ» та збільшити ліміт передбачений полісом ОСЦПВ до рівня, що буде відповідати реаліям сьогодення.

Що можна застрахувати?

Укладаючи договір надлімітного страхування Додатковий захист, Ви збільшуєте ліміт відповідальності за шкоду, завдану майну третіх осіб додатково до полісу ОСЦПВ. Договір Додатковий захист починає діяти, якщо при відшкодуванні майнового збитку за основним полісом Обов’язкового страхування було вичерпано ліміт.

Ви можете скористатися програмою добровільного страхування Додатковий захист, якщо термін дії Вашого полісу ОСЦПВ перевищує три місяці. При цьому договір надлімітного страхування може укладатися, як одночасно, так і після придбання полісу обов’язкової автоцивілки. Його дія буде розповсюджуватися на всіх водіїв, зазначених у полісі ОСЦПВ.

Який розмір страхової суми?

Уклавши договір добровільного страхування цивільної відповідальності Додатковий захист, ви маєте змогу збільшити ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну майну третіх осіб з вашої вини до 200 000 — 1 100 000 грн.

Скільки коштує страхування?

Вартість добровільного страхування буде залежати від обраного ліміту відповідальності та наявності діючого полісу обов`язкового страхування від СК «УСГ» або іншої страхової компанії.

Ліміт відповідальності
100 000 грн.
200 000 грн.
300 000 грн.
500 000 грн.
1 000 000 грн.

Вартість

За наявності діючого полісу ОСЦПВ в СК «УСГ»

200 грн.
300 грн.
400 грн.
600 грн.
1100 грн.

Вартість

За наявності діючого полісу ОСЦПВ іншої страхової компанії

400 грн.
600 грн.
800 грн.
1000 грн.
1500 грн.

Договір надлімітного страхування може укладатися на термін від трьох до дванадцяти місяців, при цьому його вартість не змінюється і дорівнює річному тарифу.

Як оформити страхування?

Для оформлення договору надлімітного страхування Вам необхідно пред’явити дійсний поліс ОСЦПВ, виданий «Українською страховою групою» або іншою страховою компанією.