Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

19/11
СК «УСГ» пропонує страхування автомобіля за програмою ЩАСЛИВЕ КАСКО

СК «Українська страхова група» пропонує прості, а головне, надійні рішення для ефективного страхового захисту майна (будь то автомобіль чи квартира), здоров’я або відповідальності страхувальників.

Одним з таких рішень для комплексного страхового захисту транспортних засобів є програма страхування ЩАСЛИВЕ КАСКО.

Комплексна програма ЩАСЛИВЕ КАСКО від СК «Українська страхова група» передбачає абсолютний захист автомобіля за всіма ризиками, крім того, захист водія і пасажирів від нещасного випадку на транспорті, а також захист цивільної відповідальності водія (додатково до полісу обов'язкового страхування).

Ознайомитись з умовами страхування, можливостями та перевагами Щасливого КАСКО, а також з умовами договору страхування ви завжди зможете на нашому сайті.

Крім того, ви завжди можете самостійно зробити попередній розрахунок вартості страхування за обраними параметрами або замовити розрахунок вартості страхування КАСКО для власного автомобіля.

***
СК «Українська страхова група» – компанія зі 100% іноземним капіталом, працює на українському ринку класичного страхування з 2000 року, входить до складу однієї з найпотужніших світових страхових груп, лідера ринку Центральної та Східної Європи – Vienna Insurance Group.