Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

26/11
Полтавське Регіональне Управління продаж СК «УСГ» працює за новою адресою

Шановні клієнти та партнери! Звергаємо Вашу увагу на зміну розташування Регіонального управління продаж СК «Українська страхова група» в Полтаві.

22/11
СК «Українська страхова група» виплатила понад 319 тис грн за договором страхування КАСКО

СК «УСГ» виплатила 319 935,30 грн страхового відшкодування за пошкоджений в ДТП автомобіль AudiQ7

19/11
СК «УСГ» пропонує страхування автомобіля за програмою ЩАСЛИВЕ КАСКО

Комплексна програма добровільного страхування ЩАСЛИВЕ КАСКО від СК «Українська страхова група» для ефективного захисту автомобіля від широкого спектру ризиків.

14/11
СК «Українська страхова група» одна з кращих компаній за оцінкою МТСБУ

Моторно (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) оцінило страхові компанії за результатами діяльності в 3 кварталі 2018 року.

12/11
СК «Українська страхова група» в числі кращих страхових компаній України на ринку добровільного страхування цивільної відповідальності

СК «УСГ» посідає сьому позицію в рейтингу ТОП-30 страхових компаній на ринку добровільного страхування цивільної відповідальності за шість місяців роботи у 2018 році (за даними Insurance Top №3(63)2018)

08/11
СК «Українська страхова група» виплатила понад 280 000 грн за договорами страхування цивільної відповідальності

СК «УСГ» сплатила страхове відшкодування за договорами обов'язкового і додаткового страхування цивільної відповідальності власнику пошкодженого в результаті ДТП автомобіля Mercedes-Benz

05/11
СК «УСГ» пропонує скористатися програмою страхування майна «Міський експрес»

«Міський експрес» це спрощена програма страхування майна, що дозволяє заощадити на страхуванні та разом з тим отримати якісний сервіс.

01/11
СК «УСГ» одна з кращих страхових компаній в Києві та Київській області

СК «Українська страхова група» підтверджує свої стабільні позиції серед кращих страхових компаній в Києві та Київській області в сегменті автострахування.

28/10
СК «Українська страхова група» вітає з Днем Автомобіліста!

Страхова компанія «Українська страхова група» вітає всіх автомобілістів з професійним святом. Бажаємо Вам безаварійних, рівних доріг, вдячних пасажирів, уважних пішоходів і зеленого світла!

25/10
СК «Українська страхова група» залишається однією з кращих українських страхових компаній в сегменті добровільного медичного страхування

СК «УСГ» посідає восьму позицію в рейтингу ТОП-50 страхових компаній на ринку добровільного медичного страхування України за підсумками роботи в першому півріччі 2018 року.

1 2 3 4 5 Ctrl →